Assamici - forum klanu

Forum Klanowe


#1 2009-03-25 21:51:27

Spoon

BlackStar

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 49
Punktów :   

Zbrojownia Klanowa

takie kilka kwestii odnosnie Zbrojowni klanowej

1. Staramy sie nie przetrzymywac zbyt dlugo przedmiotow ze Zbrojowni klanowej, wiadomo chyba dlaczego, inni rowniez chca korzystac

2 Przedmiotow z ZK nie mozna uzywac w trakcie walki,
ani na ekspedycje,
wiec to ze ktos wrzuci cos fajnego do walki nic nie da bo jesli gracz A ma cos z ZK
ktos go zaatakuje to system uzna ze nie gracz A nie ma w tym miejscu nic gdzie jest przedmiot z ZK,
Gdy gracz A sprobuje wykonac atak majac na sobie cos z ZK, system nie pozwoli na wykonanie ataku.

3. Zk to jedynie rozbudowa kwadratów, podwyzszanie arkan w oblegach i wyprawy kiedy potrzebujemy podwyzszyc sobie procenty na ktoras.

4. Z powodu punktu drugiego, staramy sie aby w Zbrojowni Klanowej byly przedmioty dodajace % krwi, oraz ewentualnie takie do rozbudowy, niech w zbrojowni nie zalegaja przedmioty dodajace zwinnosci czy spostrzegawczosci, bo to przydaje sie duzo rzadziej a zajmuje miejsce, ZK to tylko 20 miejsc


Jesli ktos uwaza za sensowne cos dopisac, niech sie nie krepuje

Ostatnio edytowany przez Spoon (2009-03-25 21:51:47)


"We were the first to born
We will be the last to die"

Offline

 

#2 2009-04-17 16:51:15

Mortum

Gość

Re: Zbrojownia Klanowa

" .... starajmy sie nie trzymac rzeczy zadługo ...."  fakt, tydzień to bez sensu do rozbudowy wystarczy 5 min. na pielgi.... dzień. Ale pisanie " nie rozbierajcie mnie z wiedzy,sposta....itp to dla mnie bez sensu. Chyba wyraznie widac ze ktos uzywa danej rzeczy i troszke jest tak odbierac bez uzgodnienia chyba ze gosc nie loguje sie od paru dni

 

#3 2009-04-17 19:47:31

Spoon

BlackStar

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 49
Punktów :   

Re: Zbrojownia Klanowa

zgadzam sie, ja nigdy nie wale klanowek o nie rozbieraniu..
minus jest taki ze u Nas w klanie czesto sie zdarza iz ktos podbiera innej osobie sprzet kroy byl zamowiony..
ale mam nadzieje ze sie jeszcze okielzna


"We were the first to born
We will be the last to die"

Offline

 

#4 2009-04-17 23:24:04

Mortum

Gość

Re: Zbrojownia Klanowa

szcerze... ja dziekuje  za ZK  jesli ide na p[ielge i....... gosc odbiera swoije rzeczy bo .... "tak" , W ZK maja byc  Szamany......i ..... nic wiecej.pisze klanówke:prosze o cos do "....." i na drugi dzień znika ta rzecz znika lub szefostwo wywala

"mam fajną broń .... wrzuce do zk..."...... po co ???>? jak ktos poprosi to dawaj , pozatym luz.

moje zdanie.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manganaruto.pun.pl www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.iots.pun.pl www.livelife.pun.pl www.playrohan.pun.pl