Assamici - forum klanu

Forum Klanowe


#1 2009-05-13 10:09:32

maycia

Lise

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 16
Punktów :   

Co myslicie o sojuszu z NUPS

Zakladam temat, aby kazdy klanowicz wypowiedzial sie co sadzi o sojuszu z NUPS  (NUPSdreamTEAM).

Nasza akademia ma sojusz z ich akademia.
Trzeba postanowic, czy ten sojusz jest jedynie miedzy akademiami czy rowniez dotyczy klanow glownych.
Przypominam, ze na rzecz NUPS stracilismy 3 domki (w tym mi na pewno 1, ale nie wiem czy nie 2).

Prosze o wypowiedzenie sie wszystkich klanowiczow co sadza o sojuszu z NUPS. Jak sie wiekszosc wypowie, postanowimy co dalej z tym sojuszem
Powinna byc to wspolna decyzja klanowiczow.

Ja jestem na nie

Offline

 

#2 2009-05-13 14:56:46

sitko

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

ja jestem za tym aby to był sojusz między akademiami a głównych klanów nie dotyczył bo to nie ma sensu przez takie coś został odwołany mój obleg

 

#3 2009-05-14 09:21:12

Viera3

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

Tzn. zapytałem sie swoich klanowiczów co o tym sodza jednomyslnie powiedzieli ze sa za sojuszem A jezeli zas oni złamia go pierwsi to wywołaja wojne:P

A wtedy postaram sie by ja przegrali:P wykorzystując troche illuminatów

 

#4 2009-05-14 19:43:04

maycia

Lise

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

Czyli na razie jest tak, ze akademia wypowiedziala sie, ze chce sojusz...
Wiec teraz czlonkowie klanu glownego... co Wy (My) o tym sadzicie...
Czy sojusz tylko ma byc przy akademii czy tez ma dotyczyc rowniez klanow glownych

Chcialam tez zauwazyc, ze akademia, ktora ma taka sama nazwe jak klan glowny, nie jest osobnym klanem, a przedluzeniem klanu, i decyzje co do sojuszow, powinny byc uzgadniane z szefostwem klanu glownego.

Offline

 

#5 2009-05-14 20:01:59

xnecro

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

Z jednej strony zawieranie sojuszów , to zmniejszanie liczby wrogów do atakowania i pomyłki . Z drugiej zaś - pewność (jakaś tam ) , że mniej wrogów będzie .

Ja jestem na nie.

Offline

 

#6 2009-05-14 20:14:36

AMRAS

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

ja nie znam nikogo z tamtego klanu (chyba ;P ) wiec jestem na nie ;-)
a tak wogole to  najchetniej walczyl bym z kazdym jak leci :-P

 

#7 2009-05-14 23:34:04

mink

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

nie znam nikogo, dostosuje się do opinii ogółu, ale bardziej na nie...

Offline

 

#8 2009-05-15 13:27:58

Viera3

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

Ok wiec sojusz odwołuje ale w razie jakichś konfliktów nie chce mieć nic wspulnego:)

Pozdrawiam

 

#9 2009-05-15 13:31:37

Viera3

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

dobrze wiec sojusz został odwołany

Pozdrawiam.

 

#10 2009-05-16 22:15:44

Mortum

Gość

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

Sojusze sa super..... im wiecej przyjaciół tym..... mniej ludzi do atakowania. Gram na 3ech Moriach i szczerze zadko patrze kto jest z jakiego klanu i czy czasem nie atakuje ziomala. Chyba ze dostanę wiad. ze "..... kurde , jetem w twoim sojuszu a ty mnie atakujesz..." to daje spokój. Lecz nie bardzo mam czas zeby kazdego na celowniku sprawdzac (przyznaje bez bicia).Sam posiadam kilka klanów " zaprzyjaznionych" ale to wychodzi jedynie w sparach. Ciezko liczyc na to ze nagle połowa klanu "wyskoczy " z maciezystego klanu zeby pomóc sojusznikowi.

Troche sie rozpisałem.... sorki

 

#11 2009-05-17 07:39:57

Spoon

BlackStar

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 49
Punktów :   

Re: Co myslicie o sojuszu z NUPS

spoko, wlasnie o to chodzi przeciez zeby swoje zdanie wyrazic.

Ja sam nie mialem zadnego sprecyzowanego zdania na temat tego sojuszu ale wiem ze czesc ludzi niezbyt patrzyla na NUPSow.
Oprocz tego uwazam ze w kazdym sojuszu nie powinno sie rozliczac ludzi z pojedynczych atakow, jednak farmienie tez w gre wchodzic nie powinno. wydaje sie to jednak dosc proste i logiczne


"We were the first to born
We will be the last to die"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manganaruto.pun.pl www.livelife.pun.pl www.playrohan.pun.pl www.carpteamkonin.pun.pl www.iots.pun.pl